Jak działamy?

sesje, warsztaty, spotkania, rozmowy, karty…

Dbamy o Wasz rozwój, sami też stale się rozwijając! Od 2019, czyli momentu powstania Myślnika, sporo się zmieniło i teraz działamy już w kilku różnych obszarach. Możemy spotkać się osobiście na sesjach indywidualnych (wsparcie psychologiczne, coaching) lub na warsztatach (job-crafting oraz komunikacja empatyczna).
Regularnie łączymy się na blogu, na profilach społecznościowych (instagram, facebook), na spotkaniach klubu czytelniczego oraz na lajwach (rozmowach z psycholog(żk)ami i humanist(k)ami).

Mamy też własne narzędzie! Stworzyliśmy Przemyślniki, czyli karty #dorefleksji i #dorozmowy. Każdy zestaw kart (na ten moment mamy ich pięć) jest paletą myśli, po przeczytaniu której Twoje własne mają zacząć pączkować w nowych kierunkach. Przemyślniki pokazują Ci perspektywy i rozwiązania, które do tej pory mogły być poza zasięgiem wzroku i refleksji. Ma pomóc Ci spojrzeć inaczej na zagadnienie, które chcesz zgłębić.

Na kartach znajdziesz merytoryczne informacje, pytania, cytaty, eksperymenty myślowe dotyczące wybranego zagadnienia (jak np. kryzys w pracy, poszukiwanie tożsamości, stres, budowanie relacji, wychowywanie dzieci, … ). Treści kart pochodzą z obszaru: psychologii, socjologii, filozofii, kultury i szeroko rozumianej humanistyki.

Do korzystania: samodzielnie, w parach, w grupie – jako gra podczas kolacji ze znajomymi lub narzędzie do pracy warsztatowej z zespołem.

Przemyślniki nie tylko dobrze się czyta! Z przyjemnością je się też ogląda. Każdy zestaw to 50 kart z otwierającymi głowę treściami dotyczącymi wybranego zagadnienia (na awersie) i z 50 autorskimi, pięknymi grafikami (na rewersie).

Który obszar naszej działalności podoba Ci się najbardziej? Wybierz swój ulubiony i dołącz do nas!

#dodziela

Zajrzyj na nasz Instagram